- Prowadzący: Kamil Krzywda
- Prowadzący: Weronika Krzywda
Dostępne kursy
kkkkkk
- Prowadzący: Alicja Bagińska
- Prowadzący: Andrzej Bernat
- Prowadzący: Agnieszka Gumna
- Prowadzący: Bożena Gwiżdż-Pokrywka
- Prowadzący: Weronika Krzywda
- Prowadzący: Marzena Minda-Żołna
- Prowadzący: Bronisława Mojek
- Prowadzący: Edyta Myszogląd
Dzień dobry.Realizujemy kolejne tematy z podstaw przedsiębiorczości.Temat dzisiejszy : Pojęcie i rodzaje dzialalności gospodarczej.Proszę o rozwinięcie w zeszycie do przedmiotu następujących punktów:
1.Pojecie działalności gospodarczej.
2.Rodzaje działalności gospodarczej.
3.Podaj po 3 przyklady firm z twojego otoczenia na kazdy rodzaj działalności tj.produkcji,uslugach,handlu itp.
4.Co to jest i czemu służy Polska Klasyfikacja działalności
Możecie korzystać z podręcznika do przedsiębiorczości : Z.Makieła,T.Rachwał "Krok w przedsiębiorczość/wyd.Nowa Era/ lub innego podręcznika do przedsiębiorczości lub ze stron internetowych.Podstawowym zródłem może też być ustawa o swobodzie działalności gospodarczej z 2004 roku z pózniejszymi zmianami.Życzę wytrwałej pracy RK nauczyciel
- Prowadzący: Małgorzata Adamiak
- Prowadzący: Alicja Bagińska
- Prowadzący: Gabriela Dubiel
- Prowadzący: Jolanta Gromadzka
- Prowadzący: Agnieszka Gumna
- Prowadzący: Adam Jezierski
- Prowadzący: Ryszard Klimaszewski
- Prowadzący: Violetta Kozaryn
- Prowadzący: Elżbieta Krawczyk
- Prowadzący: Weronika Krzywda
- Prowadzący: Małgorzata Lekan
- Prowadzący: Krystyna Mokrzycka
- Prowadzący: Halina Walasek-Sajdak
- Prowadzący: Małgorzata Zatajska
RZEŹBOTWÓRCZA DZIAŁALNOŚĆ RZEK.
Wykonaj z podręcznika zad.1,2,3/str.13O
ORAZ:
-wypisz z atlasu 5 ujść rzek lejkowatych i 5 ujść deltowych
-wypisz najdłuższą rzekę na każdym kontynencie
- Prowadzący: Małgorzata Adamiak
- Prowadzący: Alicja Bagińska
- Prowadzący: Aneta Ćwik
- Prowadzący: Gabriela Dubiel
- Prowadzący: Jolanta Gromadzka
- Prowadzący: Agnieszka Gumna
- Prowadzący: Kamil Krzywda
- Prowadzący: Weronika Krzywda
- Prowadzący: Małgorzata Lekan
- Prowadzący: Iwona Leśniewska
- Prowadzący: Krystyna Mokrzycka
- Prowadzący: Edyta Myszogląd
- Prowadzący: Andrzej Niemiec
- Prowadzący: Halina Walasek-Sajdak
- Prowadzący: Małgorzata Zatajska
- Prowadzący: Małgorzata Adamiak
- Prowadzący: Alicja Bagińska
- Prowadzący: Andrzej Bernat
- Prowadzący: Aneta Ćwik
- Prowadzący: Jolanta Gromadzka
- Prowadzący: Agnieszka Gumna
- Prowadzący: Bożena Gwiżdż-Pokrywka
- Prowadzący: Kamil Krzywda
- Prowadzący: Weronika Krzywda
- Prowadzący: Małgorzata Lekan
- Prowadzący: Iwona Leśniewska
- Prowadzący: Bronisława Mojek
- Prowadzący: Lesław Pszczeliński
- Prowadzący: Małgorzata Zatajska
- Prowadzący: Małgorzata Adamiak
- Prowadzący: Alicja Bagińska
- Prowadzący: Ewa Bernat
- Prowadzący: Aneta Ćwik
- Prowadzący: Jolanta Gromadzka
- Prowadzący: Agnieszka Gumna
- Prowadzący: Bożena Gwiżdż-Pokrywka
- Prowadzący: Kamil Krzywda
- Prowadzący: Weronika Krzywda
- Prowadzący: Iwona Leśniewska
- Prowadzący: Marzena Minda-Żołna
- Prowadzący: Bronisława Mojek
- Prowadzący: Edyta Myszogląd